חיפוש

מסלולי הליכה בחבל זלצבורג

מפלי גולינגר
סיפור הטיול של: Shmuel Weiss
31/05/2024

טיול זוגי משולב מסלולי הליכה בחבל זלצבורג והאזור

מפלי גולינגר: אטרקציה קצרה נחמדה מאוד שרוב האנשים פשוט חונים בכניסה לשמורה, משלים 5 יורו לאדם ועושים את ההליכה של החצי שעה. אנחנו זוג שיותר אוהב מסלולים ופחות נסיעות ונקודות תצפית ולכן חיפשנו משהו אחר. מצאנו בתגובה באחד האתרים נקודה בגוגל מפס שממנה אפשר לעשות מסלול מעגלי שמגיע למפלים. ככה גם אפשר להנות מהמפלים, גם מסלול וגם לא צריך לשלם כניסה כי נכנסים מלמעלה. מדובר במסלול לא ארוך (2-3 שעות, 6 ק"מ) אבל מאוד נחמד.
קובץ gpx , נקודה לחניה 

אנחנו חיפשנו לעשות ויה פראטה ואחרי הרבה חיפושים באינטרנט מצאנו שאפשר לעשות בעיירה בשם kleinarl. אנשים נורא נחמדים, מביאים את כל הציוד ובאמת אנחנו נורא ממליצים. לא הגענו עם נסיון מוקדם, הדבר היחיד שצריך זה קצת אומץ וחוסר פחד גבהים. חוויה ממש ממש מומלצת ומיוחדת!!

האתר של החברה

באופן כללי ניסינו לחפש הרבה מסלולי הליכה יומיים של יום שלם וקצת התקשנו בהתחלה. אחרי חיפושים גילינו את אתר all trails שהוא מאוד מומלץ ובאופן כללי לכל עיירה/אזור כמעט יש אתר וכל האתרים ממש מסודרים עם מפות והכל. השתמשנו באפליקציה mapy.cz (משתמשים בה בכל העולם ואף פעם לא מאכזבת).

רק לא לשכוח להוריד את המדינה/אזור לפני זה כדי שיהיה אפשר לנווט בלי אינטרנט. באופן כללי המסלולים מאוד מסומנים אז היא לא מאוד נדרשת אבל תמיד טוב שיש.
המסלול שאנחנו עשינו בסנט וולפגאנג והוא מאוד מומלץ: המסלול שלנו 

שלדמינג- אנחנו בהתחלה חשבנו שבכל מקום לינה מקבלים את כרטיס שלאדמינג וגילינו לצערנו שלא. יכול לחסוך הרבה כסף, בעיקר למי שעושה הרבה רכבלים ואטרקציות. כדאי לוודא עם מקומות הלינה האם הם נותנים או לא (אנחנו לקחנו מלון ארבעה כוכבים שהיה מעולה חוץ מזה שהוא לא נתן).

מזג אוויר- לבדוק בערב קודם ולא שבוע מראש. כל מה שבודקים הרבה זמן מראש לא בהכרח רלוונטי ויכול להשתנות מאוד.

סים – עשינו esim דרך airalo והיה מעולה. ממש מומלץ.

השכרת רכב- אנחנו עשינו דרך סיקסט והיינו מאוד מרוצים.

שימו לב: החוויות והמידע המשותפים בעמוד זה על ידי גולשים הינם אישיים וסובייקטיביים. אנו מעודדים את הגולשים לשתף את סיפוריהם וחוויותיהם מטיולים באוסטריה על מנת שיוכלו לעזור לגולשים נוספים באתר, אך איננו אחראים לתוכן המפורסם על ידם. המידע המוצג אינו מהווה ייעוץ מקצועי או המלצה רשמית ונכתב מתוך ראות עיניו של הכותב עצמו ומהווה הסכמה לתנאי השימוש של האתר. אנו ממליצים לבצע מחקר מעמיק ולקבל החלטות מושכלות על סמך מידע ממקורות מגוונים.

טיול מהנה!

אז מה היה לנו...